تعمیر گیربکس جیلی، توسط بهترین متخصصان گیربکس سان انجام می‌شود. اگر شما هم صاحب مدل‌های خودروی جیلی ساخت کشور چین هستید، توصیه می‌کنیم تعمیر گیربکس این خودروها را به این مرکز بسپارید. مجموعه گیربکس سان با در اختیار داشتن دستگاه‌های پیشرفته و افراد آموزش دیده به سرعت، مشکل گیربکس را پیدا می‌کند و در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن می‌کند‌. اگر کارکرد گیربکس جیلی شما با مشکل مواجه شده است، توصیه می‌کنیم مطلب امروز را از دست ندهید؛ چرا که قرار است در مورد تعمیر گیربکس اتوماتیک تمام مدل‌های جیلی صحبت کنیم؛ پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با گیربکس جیلی

گیربکس جیلی از جمله قطعات مهم این خودرو است که قدرت را از موتور به چرخ منتقل می‌کند. گیربکس‌ها در انواع دستی و اتوماتیک موجود هستند و نوع اتوماتیک محبوبیت خاصی در بین مردم دارد. با این گیربکس بدون اینکه راننده دخالتی داشته باشد به صورت خودکار تعویض دنده انجام می‌گیرد. در کمپانی خودروسازی جیلی که چهارمین شرکت بزرگ خصوصی این کشور است فعالیت خود را در سال ۱۹۸۶ در تایژو استان ژجیانگ شروع کرد و خودرو جیلی در سال ۲۰۰۵ به بورس هنگ کنگ راه پیدا کرد.

این خودرو اولین بار در ایران به وسیله شرکت جیلیران وارد شد. بعد از آن واردات خودروهای جیلی با شرکت آرین خودرو پارس بود. اخیرا شرکت خودروسازان بم اقدام به مونتاژ مدل ارزان قیمت جیلی gc6 در ایران می‌کند. به دلیل اینکه خودروهای اتوماتیک جیلی از محبوبیت خاصی در بین مردم ایران برخوردار است در مورد تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای جیلی صحبت می‌کنیم.

‌تعمیر گیربکس جیلی

اگر گیربکس اتوماتیک خودرو شما دچار مشکل شده است یا نیاز به تعمیر دارد، با تیم حرفه ای مجموعه ما در تماس باشید.

تماس با کارشناسان گیربکس سان:

گیربکس سان، همیشه در کنار شماست تا مطمئن سفر کنید…

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند ۷

جیلی امگرند ۷ از محصولات جیلی چین محسوب می‌شود که به جیلی EC7 هم معروف است. معرفی آن برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ بود و شرکت جیلیران موتور آن را در سال ۲۰۱۳ به ایران آورد. در اوایل، نسخه دستی آن به بازار آمد و سپس نوع اتوماتیک آن به کشور ایران عرضه شد. شرکت جیلیران موتور یکسال پس از ورود این خودرو، دیگر آن را وارد نکرد. این خودرو از یک موتور چهار سیلندر ۱.۸ لیتری برخوردار است و می‌تواند به تولید حداکثر ۱۳۸ اسب بخار و گشتاور ۱۷۲ نیوتن‌متری بپردازد.

یک گیربکس ۵ سرعته دستی یا گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک، قدرت را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند. شتاب آن حدود ۱۲ ثانیه است و ۷.۲ لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می‌کند. یکی از مشکلات این خودرو این است که هماهنگی کاملی بین موتور و گیربکس اتوماتیک آن صورت نمی‌گیرد و راه حلی هم برای رفع آن وجود ندارد مگر اینکه متخصصان گیربکس اتوماتیک از آن بازدید کنند و ایراد آن را پیدا کنند‌.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو روی لینک روبرو کلیک کنید: تعمیر گیربکس جیلی امگرند 7

‌تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی emgrand 7

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند RV7

خودرو جیلی امگرند rv7 همان نسخه هاچ بک سدان جیلی امگرند 7 است. تولید آن از سال ۲۰۰۹ شروع شد ولی نتوانست در بازار جایگاه مناسبی را به خود اختصاص دهد. مشخصات فنی آن مانند نسخه سدان است. همچنین دارای پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۸ لیتری است. این موتور ۱۳۸ اسب بخار و گشتاور ۱۷۲ نیوتن‌متر نیرو تولید می‌کند. یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک یا پنج سرعته اتوماتیک نیرو را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند.

جعبه دنده شتابی آن در نسخه دستی، ۱۲ ثانیه و در نسخه اتوماتیک ۱۴ ثانیه است. حداکثر سرعت آن، ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت بوده و حدود ۷.۲ لیتر در هر صد کیلومتر سوخت ترکیبی مصرف می‌کند. چون مشخصات فنی و گیربکس این خودرو با خودرو ec7 یکی است هزینه تعمیر آنها با هم فرق ندارند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند X7

جیلی امگرند X7 در چین به نام جیلی GX7 معروف است و از سال ۲۰۱۴ وارد ایران شد. اما برخی از مشکلات سبب شد که این خودرو در ایران آنچنان که باید با استقبال خوبی همراه نباشد‌. خودرو جیلی دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۲.۴ لیتری و یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک است.

پیشرانه آن حداکثر ۱۶۰ اسب بخار و ۲۲۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد و نیرو را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند تا بتواند به صد کیلومتر در ۱۲ ثانیه برساند. حداکثر میزان مصرف سوخت این خودرو۱۰.۵ لیتر در هر صد کیلومتر است. تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو کار هر کسی نیست و نیاز به افراد متخصص و باتجربه دارد. تعمیرکاران و مهندسان گیربکس سان آماده ارائه خدمات باکیفیت در این زمینه هستند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو روی لینک روبرو کلیک کنید: تعمیر گیربکس جیلی امگرند x7
‌تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی emgrand x7

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی GC6

جیلی gc6 خودرویی است که در ایران مونتاژ می‌شود. اوایل نسخه الیت یا فیس قدیم آن روانه بازار شد. ولی چون جذابیت ظاهری نداشت و برخی از آپشن‌های آن کم بود استقبال خوبی از آن نشد. بعد از آن شرکت بم خودرو نسخه فیس لیفت را عرضه کرد که ظاهر جذاب‌تر و امکانات بیشتری داشت. این خودرو تیپ اکسلنت نام گرفت.

در زیر کاپوت این خودرو یک پیشرانه ۴ سیلندر تنفس طبیعی با حجم ۱.۵ لیتر وصل شده است و توان خروجی آن ۱۰۵ اسب بخار بوده و گشتاور آن ۱۴۱ نیوتن‌متر است. شتاب صفر تا صد جیلی GC6 اکسلنت برابر با ۱۳.۵ ثانیه بوده و سرعت این خودرو می‌تواند به ۱۶۰ کیلومتر در ساعت هم برسد. مصرف سوخت این خودرو، شش لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بوده و ظرفیت حجم باک سوخت آن، برابر با ۴۵ لیتر است.

در صورتی که گیربکس این اتومبیل با مشکلی مواجه شود چون تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی gc6 کاری تخصصی بوده و این قطعه بسیار حساس است؛ بنابراین تعمیر آن باید توسط افراد متخصص انجام شود. برای این منظور توصیه می‌کنیم به متخصصان سان گیربکس مراجعه کنید و از خدمات تخصصی آنها استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو روی لینک روبرو کلیک کنید: تعمیر گیربکس جیلی GC6

‌تعمیرات گیربکس جیلی

سخن پایانی

تعمیر گیربکس جیلی یکی از خدمات تخصصی است که در تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک سان صورت می‌گیرد. گیربکس اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی، پیچیدگی بیشتری دارد و تعمیر آنها سخت‌تر است. اما نگران نباشید در تعمیرگاه مجهز ما، دستگاه‌های پیشرفته‌ای وجود دارد و افرادی ماهر و متخصص را به کار گرفته‌ایم تا با کمترین هزینه به بهترین صورت مشکلات خودروی شما را برطرف کنند. شما می‌توانید برای تعویض روغن یا سرویس دوره‌ای که بین ۲۰۰۰۰ کیلومتر تا ۴۵۰۰۰ کیلومتر پیشنهاد می‌شود، به این تعمیرگاه مراجعه کنید. در ضمن در تعمیرگاه آنلاین ما تعمیر گیربکس به صورت ۶ ماهه یا تا ۳۰ هزار کیلومتر به صورت رایگان انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *