تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو را در مدل‌های گوناگون آن باید مورد بررسی قرار دهید. سان گیربکس یکی از معتبرترین سایت‌ها در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع خودروهای چینی، ژاپنی و… است. کیفیت در ارائه خدمات و همچنین قیمت  مناسب تعمیرات را می‌توان از جمله دلایل استقبال مشتریان از این سایت در نظر گرفت.

خودروهای چری تیگو موجود در بازار ایران

چری برند لوکس چینی است که چند سالی است توسط مدیران خودرو به بازار ایران عرضه شده است. قیمت خودرو های چری همواره جزو گران ترین چینی های بازار ایران بوده است اما طراحی و شرایط فروش مناسب این خودروها باعث شده تا هر ساله فروش بسیار خوبی برای محصولات چری در بازار ایران ثبت شود. از دیگر برندهای حاضر چری در بازار ایران ام وی ام است که البته در بازارهای جهانی با همان نام چری عرضه می شوند.
 
به نقل از خودروبانک
 
‌تعمیرات گیربکس تیگو

صفحات تعمیر خودروهای جک در گیربکس سان: تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 5 |  تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 7

اگر گیربکس اتوماتیک خودرو شما دچار مشکل شده است یا نیاز به تعمیر دارد، با تیم حرفه ای مجموعه ما در تماس باشید.

تماس با کارشناسان گیربکس سان:

گیربکس سان، همیشه در کنار شماست تا مطمئن سفر کنید…

عیب و ایراد گیربکس CVT

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ حقیقتاً کمی بالا است که این خود یکی از معایب اصلی این خودرو نیز به شمار می‌آید؛ چرا که تعداد کمی از تعمیرکاران می‌توانند به تعمیر مشکلات گیربکس این خودرو بپردازند و کاملاً طبیعی است که شما باید قیمت بالاتری را برآورد کنید.

 همچنین به خاطر داشته باشید که لرزش بین تسمه و غلطک نیز ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد؛ چرا که در برخی از شرایط این لرزش شاید طبیعی و معمولی باشد اما در شرایط دیگر باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد که به خرابی و آسیب‌های بیشتری ختم می‌شود و خودروهایی مدرن و امروزی مانند تیگو۷پرو که گیربکس آن‌ها  CVT است، خرابی‌های خود را تنها به افراد ماهر ارجاع می‎دهند.  

مشکلات رایج گیربکس‌‌‌‌ اتوماتیک تیگو 5

از جمله مشکلات رایج که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 5 باید در نظر بگیرید به خرابی‌هایی نظیر زوزه کشیدن گیربکس‌های اتوماتیک مربوط می‌شود که معمولاً به خاطر کمبود روغن گیربکس این مشکل به وجود می‌آید. همچنین چرخ‌دنده‌های گیربکس اگر دچار ساییدگی شده باشند، وجود چنین مشکلی کاملاً طبیعی خواهد بود.

 تقه زدن گیربکس و تأخیر در عملکرد را نیز نادیده نگیرید که معمولاً ایراد برقی به چنین مشکلی ختم می‌شود و البته نشتی روغن گیربکس هم می‌تواند تأخیری در عملکرد را به وجود آورد. اگر با کم شدن قدرت خود روبه‌رو شده‌اید، بهتر است بدانید که سطح روغن رو به کاهش است و یا احتمال نشتی وجود دارد.

 در خودروهایی مانند چری تیگو ۵ معمولاً کاهش قدرت بسیار به چشم می‌آید. همچنین صدای خودرو در حالت خلاص کردن گیربکس را نباید نادیده بگیرید؛ چرا که در دسته‌بندی صداهای غیر عادی قرار می‌گیرد که این مشکل به خاطر آلودگی روغن گیربکس و یا فرسودگی قطعاتی همچون دنده، بلبرینگ و یا زنجیر دنده عقب است.

البته ناگفته نماند که تعویض خود به خود و ناگهانی دنده‌ها نیز می‌تواند یک مشکل بسیار خطرناک و البته رایج باشد که شما باید هرچه سریع‌تر به دنبال بهترین تعمیر کار گیربکس تیگو باشید.  روشن شدن چراغ چک موتور را نباید با مشکل در گیربکس اتوماتیک تیگو 5 بی ارتباط بدانید. البته مکثی که خودرو در هنگام تعویض دنده به وجود می‌آورد نیز به خاطر وجود ایرادی در گیربکس است که باید هرچه سریع‌تر به تعمیرکار مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو روی لینک روبرو کلیک کنید: تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 5

بررسی خرابی های گیربکس اتوماتیک تیگو ۷

تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو ۷ را بهتر است با بررسی پیغام‌های این خودرو در نظر بگیرید؛ چرا که با روشن شدن چراغ چک گیربکس یعنی ایرادی در سیستم به وجود آمده و شما اگر این ایراد را جدی نگیرید، صد درصد آسیب‌های جدی می‌توانند هزینه تعمیراتی بالایی را به وجود بیاورند.

 توجه داشته باشید که در برخی از شرایط شاید راننده با فشردن پدال گاز قادر نباشد به افزایش سرعت خودرو بپردازد که به این دلیل است، جعبه‌دنده با ترک‌خوردگی و نشتی روبرو شده است و همین امر باعث پایین آمدن روغن گیربکس شده و می‌توان گفت یکی از رایج‌ترین ایراداتی است که گیربکس تیگو ۷ به خود می‌بیند.

سروصداهای غیرمعمول خودرو را نادیده نگیرید؛ چراکه در این شرایط باید هرچه سریع‌تر باید به بررسی این صداها بپردازید و اگر تعویض دنده به راحتی انجام نپذیرد، با موارد غیر معمولی شما را روبرو خواهند کرد و بهتر است بدانید که خودرویی مانند تیگو ۷ از جمله خودروهای چینی بازار است و قطعات آن به راحتی در بازار یافت نمی‌شود و همین امر باعث می‌شود شما با هزینه‌های متفاوتی برای تعمیرات گیربکس اتوماتیک این مدل روبه‌رو شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعمیر گیربکس اتوماتیک این خودرو روی لینک روبرو کلیک کنید: تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 7

خرابی های گیربکس اتوماتیک تیگو 8

چنانچه به بررسی تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو 8 بخواهیم بپردازیم، بهتر است بدانید که تعمیر این نوع گیربکس اتوماتیک، حقیقتاً به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. جعبه دنده اتوماتیک ۷ سرعته با حداکثر سرعت ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت نیز می‌تواند خرابی‌هایی داشته باشد.

ناگفته نماند که چنانچه در هنگام حرکت با لغزش گیربکس روبه‌رو شوید و یا بوی سوختگی به مشام شما برسد، صد درصد خرابی‌هایی در گیربکس به وجود آمده است که همچنین صدای تقه مانندی که در هنگام تعویض دنده به گوش می‌رسد خود یکی از دلایل اصلی خرابی گیربکس محسوب می‌شود و البته نشتی روغن را نادیده نگیرید؛ چرا که تغییر رنگ روغن گیربکس و تأخیر در هنگام حرکت در کنار روشن شدن چراغ اخطار گیربکس، نیز همگی جزء خرابی‌های رایجی به شمار می‌آیند که باعث می‌شوند تا شما هر چه سریع‌تر از خدمات مجموعه گیربکس سان استفاده کنید.

تعمیرات آنلاین گیربکس اتوماتیک تیگو

سان گیربکس از سال ۱۳۸۷ توانسته فعالیت خود را در زمینه تعمیرات تخصصی انواع گیربکس‌های اتوماتیک آغاز کند و در حال حاضر یکی از معتبر‌ترین سایت‌ها در این حوزه به شمار می‌آید که در این بین، شما برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو می‌توانید ضمن مشاوره با کارشناسان این مجموعه با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات قابل قبولی را دریافت کنید؛ چرا که اگر نیاز به ارائه خدمات تعمیراتی باشد، تیم ماهر ما تجهیزات قابل قبولی را با تخصص و دانش بالا ارائه خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت در ارتباط باشید. به خاطر داشته باشید که علاوه بر تعمیرات گیربکس، فروش لوازم گیربکس اتوماتیک و تعویض روغن گیربکس اتوماتیک نیز همگی از جمله خدمات این مجموعه باسابقه به شمار می‌آیند.

‌تعمیرات گیربکس تیگو 8
‌تعمیرات گیربکس اتوماتیک تیگو

سخن پایانی

به صورت مختصر ولی مفید به بررسی خدماتی پرداخته‌ایم که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تیگو مورد بررسی قرار خواهند گرفت. خودروهای تیگو 5، 7، 7پرو و 8 امروزه جزء خودروهای پرفروش بازار به شمار می‌آیند و در این میان، قطعاتی مانند گیربکس نیز شاید با خرابی‌های ریز و درشتی رانندگان را روبه‌رو کنند که به همین دلیل سایتی مانند گیربکس اتوماتیک سان می‌توانند با تبحر و تخصص تیم ماهر خود خدماتی مقرون به صرفه را در این حوزه ارائه دهد. توجه داشته باشید که امروزه با پیشرفت تکنولوژی نمی‌توان با هزینه‌های بالایی رو‌به‌رو شد که به خاطر وجود واسطه براورد می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *